Dodávateľ darčekovej karty iTunes do USA na Slovensku

Žijete v na Slovensku a máte problém nájsť a kúpiť americké darčekové karty iTunes z dôveryhodného zdroja? Máte radi nakupovanie filmov a hudby a chcete najlepšiu cenu? V americkom obchode iTunes sa nachádza hudba a filmy, ktoré inak nie sú k dispozícii v obchode iTunes na Slovensku a často ešte stojí viac!

Ušetrite peniaze a odomknite najviac obsahuSlovakia thumbnail image

S darčekovou kartou US iTunes môžete získať prístup k exkluzívnemu obsahu za lepšiu cenu, pretože veľa produktov v USA je lacnejší v obchode iTunes než na Slovensku iTunes. Okrem uloženia budete môcť prevziať obsah, ktorý inak nebudete môcť, a tento obsah si môžete vychutnať so svojimi priateľmi a rodinou.

Kúpte si kartu US iTunes z dôveryhodného zdroja

S dlhou históriou predaja darčekových kariet iTunes má spoločnosť MyGiftCardSupply dobrú reputáciu medzi svojimi zákazníkmi a priateľmi pre rýchle a bezpečné doručenie autentických kariet e-mailom. Prostredníctvom platieb PayPal je vaša platba bezpečná a vaše súkromie je chránené. Ak chcete niečo kúpiť, jednoducho vyberte nižšie uvedenú hodnotu iTunes, rozhodnite sa, či to chcete kúpiť raz alebo zapnúť predplatné, kliknite na tlačidlo “Kúpiť teraz“ a zaplaťte. Počas niekoľkých minút si môžete vychutnať všetok obsah, ktorý ponúka obchod iTunes v Spojených štátoch.

Alon H.
Používam MyGiftCardSupply zakaždým, keď potrebujem darčekovú kartu iTunes a vždy majú rýchle doručenie.
Alon H. / Južná Afrika
Sergio R.
Potreboval som darčekovú kartu na zakúpenie filmu z amerického obchodu iTunes a táto stránka bola perfektná.
Sergio R. / Argentina
Juan L.
Ideálne pre udržanie mojej identity a informácie o mojich platbách zabezpečené v obchodoch.
Juan L. / Singapore

Zoznámte sa s vlastníkom


Zdravím! Spustil som túto stránku v roku 2012, aby som pomohol ľuďom z krajín mimo USA nakupovať exkluzívnu americkú hudbu, filmy a iný obsah. Od začiatku je mojim cieľom vytvoriť jednoduché nákupné zážitky a zákaznícky servis svetovej úrovne.

Prijímame zákazníkov z celého sveta, takže si môžete vychutnať naše služby na Slovensku. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte a použite funkciu kontaktov nachádzajúcu sa v pravom dolnom rohu tejto stránky. Ďakujeme za dôveru, že nám veríte ako primárnemu zdroju amerických darčekových kariet iTunes!
MyGiftCardSupply signature

Otázky týkajúce sa amerických darčekových kariet iTunes

Nákup darčekovej karty iTunes od spoločnosti MyGiftCardSupply je rýchly a jednoduchý! Všetky darčekové karty sú digitálne skenované a odosielané prostredníctvom e-mailu. Väčšina objednávok bude schválená a odoslaná do niekoľkých minút po zakúpení.

Ak je to vaša prvá objednávka, je možné, že budeme potrebovať ďalší čas na spracovanie vašej prvej objednávky. Po schválení sa vaša darčeková karta odošle prostredníctvom e-mailu ako digitálny sken.

S vašou americkou darčekovou kartou iTunes odomknete úplný prístup do celého katalógu iTunes v Spojených štátoch vrátane hudby, aplikácií, filmov, kníh a ďalších funkcií služby iTunes. Nečakajte, kým sa vaše obľúbené filmy alebo albumy uvoľnia. Stiahnite si ich do svojho zariadenia a okamžite si všetko vychutnajte.

Začali sme túto činnosť v roku 2012, takže môžeme doručiť americké darčekové karty iTunes našim zákazníkom, ktorí v súčasnosti nie sú v Spojených štátoch.

Slovensku, nie je to vôbec problém. Pokiaľ budete chcieť k dokončeniu nákupu použiť službu PayPal, ubezpečíme vás, že vaša americká darčeková karta iTunes bude bezpečne odoslaná na váš e-mail.

Ako uplatniť kartu iTunes na stolnom počítači:

  • Keď ste prihlásení do svojho účtu iTunes, kliknite na názov účtu.
  • V rozbaľovacom zozname vyberte položku “Uplatniť…”.
  • Zadajte 16-miestny kód z obrázka darčekových kariet, ktorý ste dostali e-mailom a kliknite na položku Uplatniť. (Môžete tiež použiť funkciu Použiť fotoaparát z počítača alebo mobilného zariadenia a podržať obrázok prílohy u fotoaparátu, aby ste sa vyhli písaniu.)

Ako uplatniť svoju kartu na zariadení so systémom iOS:

  • Klepnite na položku Odporúčané v spodnej časti stránky.
  • Uistite sa, že ste sa prihlásili do svojho účtu a klepnite na Uplatniť.
  • Klepnite na Použiť fotoaparát na použitie mobilného zariadenia na snímanie obrázka z vášho stolného počítača. Môžete tiež zvoliť zadanie kódu ručne a klepnúť na Späť.

Máme tiež jednoduchý krok-za-krokom tutoriál s fotografiami, kam môžete pozrieť, ak potrebujete ďalšiu pomoc.

Toto je americká darčeková karta iTunes, takže sa budete musieť uistiť, že máte zaregistrovaný americký iTunes účet. Ak je váš účet iTunes zaregistrovaný do inej krajiny, budete si musieť vytvoriť americký účet služby iTunes.

iTunes is a trademark of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries.